Elazığ kiralık oto

Seyahat etmeye hazır olduğunuzda, kendinden emin ve güvende hissetmenizi istiyoruz. Tam Temizlik Taahhüdü ile, 20’den fazla  aracı bir dezenfektanla temizlemek ve sterilize etmek için sektör lideri prosedürlere bağlıyız.

Ekonomi, tam boy veya lüks sedanlar dahil olmak üzere bu kategorideki çeşitli kiralık arabalar arasından seçim yapın. İster yakıt verimliliği, alan veya konfor ve stil arıyorsanız, kısa bir aile ziyaretine veya maceralı bir yolculuğa çıkıyor olun, mükemmel kiralık arabayı bulacağınızdan emin olabilirsiniz . Elâzığ oto kiralama

Elazığ kiralık oto
Elazığ kiralık oto

EKONOMİ

Yoğun trafiğe ve dar park yerlerine sahip kalabalık, şehir merkezinde sürüş için ekonomik bir araba kiralayın. Ekonomik araç kiralama genellikle en iyi yakıt verimliliğini sunar. Şimdi rezervasyon yapın ve By Garaj Rent-A-Car’dan ekonomik araç kiralamada düşük fiyatlar alın.

Ekonomik araç kiralama nedir?

Ekonomi arabaları, tipik olarak dört yolcu kapasiteli daha küçük araçlardır. Yüksek yakıt ekonomileri, onları şehir içi sürüş için harika kılarken, boyutları da trafikte manevra yapmalarını kolaylaştırır.

Ekonomi ve kompakt araç kiralama arasındaki fark nedir?

Ekonomik bir otomobil ile kompakt bir otomobil arasındaki temel fark, aracın boyutudur. Kompakt arabalar, ekonomik arabalardan biraz daha küçüktür. Bu araç sınıflarının her ikisi de yakıt açısından oldukça verimlidir.

SUV’ler
4 – 7 Kişi
2 – 5 Çanta
SUV’larımız oturma kapasitesi, güç ve bagaj odası ile bol miktarda esneklik sunar. İster bir hafta sonu aile gezisine gidiyor olun ister kırsal bölgeyi keşfediyor olun, ihtiyaçlarınız için ideal SUV’ye sahip olduğumuzdan eminiz.

12 SUV SINIFININ
kamyonlar
4 kişi
2 – 4 Çanta
Kendin Yap projeleri için büyük eşyaları taşımak mı yoksa bir hafta sonu tatiline mi çıkmak istiyorsunuz? Bir kamyonet, projeniz veya seyahatiniz için ideal alana, güce ve dayanıklılığa sahiptir. Kamyonunuzla çekmeniz mi gerekiyor? Çekme, By Garaj Truck Rental lokasyonlarında belirli kamyonetlerde mevcuttur. Ek bir ücret uygulanabilir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

By Garaj Rent-A-Car lokasyonları, kiralık araca herhangi bir şekilde asma takılmasına veya çekilmesine izin vermez.
2 KAMYON SINIFININ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEYİN
Kamyonlar – minibüsler
2 – 15 Kişi
1 – 5 Çanta
İnsanlar, bagaj veya kargo veya her ikisi için ekstra alana mı ihtiyacınız var? Minibüslerimiz ve yolcu minibüslerimiz sırasıyla 7 ve 15 yolcu kapasitelidir ve aile tatilleri veya büyük grupları barındırmak için mükemmeldir. Kargo minibüsleri, kişisel aracınıza sığmayabilecek hacimli eşyaların taşınması için idealdir.

6 VAN SINIFININ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEYİN
Van – Lüks arabalar
4 – 8 Kişi
2 – 7 Çanta
Lüks bir sürüş deneyimi mi arıyorsunuz? Lüks kiralık araçlarımız bol miktarda güce, modern teknolojiye ve yaratık konforuna sahiptir, bu da onları iş seyahatleri veya uzun seyahatler için mükemmel kılar. #elazığotokiralama

Comments (Yorum yapılmamış)

Phone icon
Ara
WhatsApp icon
WhatsApp